NOWOŚĆ - Rezerwacje

Wygodna rezerwacja zasobów używanych w Twojej firmie!

Marka Luminum

Jesteśmy marką firmy Technology, oferującą produkty "w chmurze".

Kompleksowe rozwiązanie HR

W naszych rozwiązaniach zawarte są moduły dodatkowe: Pracownicy i Intranet.

System urlopowy

Sprawna i efektywna obsługa wniosków urlopowych w postaci elektronicznej!

Zgodność z RODO

Czy system spełnia wymagania RODO? TAK - nie musisz obawiać się kontroli!

Czas pracy

Kompleksowe planowanie, zarządzanie, ewidencja i kontrola czasu pracy.

Uwolnij się od papieru

Zobacz jak elektroniczne wnioski urlopowe ograniczą zbędny papier!

Czas to pieniądz!

Sprawdź jak nasz system do zarządzania czasem pracy pomoże ci go zaoszczędzić!

Sukces!

Twoi Pracownicy + Luminum = Sukces!
Sprawdź jak to działa!

Oceny i Premie

System Oceny i Premie umożliwia tworzenie formularzy ocen i premii dla pracowników w postaci dokumentów elektronicznych w szybki i sprawny sposób.

System składa się z dwóch głównych modułów:
 • indywidualnych dokumentów premiowych,
 • premii wyznaczanych grupom pracowników na podstawie wartości wskaźników ogólnych (np.: premia produkcyjna, premia sprzedażowa, premia zależna od wskaźników jakości, satysfakcji klientów, itp.).

W przypadku dokumentów indywidualnych można niezależnie dla każdego pracownika określić zadania i cele do realizacji oraz premię zależną od osiągniętych wyników. Ponieważ dokument taki bazuje na szablonie, można go przypisać do wielu pracowników (np.: dział, zespół) a następnie dowolnie zmodyfikować zadanie/cele i przypisane premie.

Po realizacji zadań następuję ich ocena oraz określenie rezultatów, które automatycznie wyznaczą należną dla pracownika premię. Zadania i należne premie a następnie ich realizacja są w procesie uzgadniane i akceptowane w elektronicznym dokumencie pomiędzy pracownikiem a przełożonym/kierownikiem.


W przypadku premii ogólnych, dokumenty premiowe tworzone są dla grupy pracowników na podstawie celów i osiągniętych w firmie rezultatów dla określonych wskaźników. Na przykład na podstawie wskaźników produkcyjnych przyznawane są automatycznie premie pracowników odpowiednich działów w zależności od osiągniętych wskaźników związanych z danym działem (np.: wolumen produkcji, czasy dotyczące produkcji, wskaźniki jakościowe, ...), pracownikom działu sprzedaży od wskaźników używanych w firmie do oceny sprzedaży (np.: wolumeny, kwoty, ilość nowych klientów).


W tym przypadku istnieje również możliwość generowania premii zaległych (np.: jeśli nie zostały spełnione wskaźniki w danym okresie ale są one osiągnięte narastająco - np.: w ujęciu rocznym).


Dokumenty premiowe można podzielić na dowolne typy używane w firmie (np.: Finansowy, Indywidualny, Sprzedażowy, Produkcyjny, Uznaniowy,..) oraz przypisać do dowolnych okresów rozliczeniowych (np.: miesięczny, kwartalny, roczny,...)

Wypełnienie elektronicznego dokumentu Premii jest niezwykle proste, a obieg dokumentów w firmie przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Główne funkcje i zalety aplikacji to:
 • Tworzenie dokumentów ocen i premii różnego typu,
 • Sprawna komunikacja między pracownikiem a osobą akceptującą dokument premii w kilku wariantach obiegu dokumentu,
 • Możliwość tworzenia dowolnych typów szablonów dokumentów, które będą wykorzystywane w firmie,
 • Możliwość definiowania zadań, progów, wskaźników, grup, dzięki którym będą tworzone konkretne, dostosowane do potrzeb firmy dokumenty premii,
 • Możliwość tworzenia charakterystycznych dla firmy okresów rozliczeniowych do których będą przypisane dokumenty premii,
 • Eksport wyznaczonych premii do zewnętrznego systemu finansowego,
 • Raporty dotyczące premii o dokumentów premiowych i ich statusów,
 • System powiadomień e-mail o zdarzenia dotyczących dokumentów premiowych,
 • Repozytorium dokumentów premii.

(c) copyright by All right reserved

e-mail:biuro@luminum.pl

tel. 801 011 097